d
FB TW IG

#thelma_winery

Degustacijos

Dėl savo neįpareigojančio stiliaus, degustacijos vyno ūkyje nuolat pritraukia įvairių auditorijų dėmesį. Degustacijų salėje talpiname grupes iki 30 asmenų, tad vynų degustacija-tai puikus pasirinkimas jūsų mergvakariui/bernvakariui, gimtadieniui, giminės ar bendruomenės susitikimui ar kitam susibūrimui. Lietuviškų vynų degustacija-ideali pramoga jūsų svečiams iš užsienio, kurie gaus išskirtinę galimybę iš arti susipažinti su Lietuvos tautiniu paveldu ir senaisiais lietuvių vyndarystės papročiais.
Degustacijos metu jums bus patiektos visos vyninėje gaminamos vynų rūšys + pasirinktinai vienas papildomas gėrimas (vaisių-uogų distiliatas R.Č. (40% vol.), aviečių putojantis vynas arba likeris). Taip pat pasirūpinsime užkandžiais, tinkančiais prie vyno. Prieš degustaciją būsite supažindinti su Česlovo vyninės istorija, pamatysite vyno gamybos patalpas bei vyno rūsį. Po degustacijo turėsite galimybę įsigyti patikusio vyno.
Tad kviečiame jus pasinerti į vynų skonio jūrą ir samgiai praleisti laiką su vyno taure rankoje, nes mūsų degustacijos puikiai tinka tiek pradedantiems savo kelionę po intriguojantį vynų pasaulį, tiek mėgstantiems eksperimentuoti.
Rekomenduojama trukmė – 90 min.
Būtina išankstinė rezervacija. Tel.: +370 654 62328